2022. február 6., évközi 5. vasárnap

A közeljövőben két alkalommal is lehetőség lesz a betegek kenetének nyilvános felvételére: a betegek világnapján, azaz február 11-én, pénteken a Lourdes-i [lurdi] Szűzanya emléknapján; valamint február 13-án, vasárnap délelőtt, mindkét alkalommal a szentmise végén. Kérhetik idősek, betegek, de akár fiatalok is, például nagyobb műtét előtt. Előre jelentkezni nem szükséges. A szentségről bővebben itt lehet olvasni.

Az altemplom és a megújuló templom heti rendszerességű tisztán tartását a megnövekvő feladatok miatt a közösség önkéntes szolgálat útján nem tudja ellátni, így plébániánk hosszú távú megoldást keres a templom takarítására. Kérjük a kedves Testvérek segítségét alkalmas cégek, vállalkozók ajánlásában! Az elérhetőségeket irodaidőben személyesen vagy telefonon, illetve az iroda@szentferencplebania.hu címen várjuk. Hálásan köszönjük!