2021. december 19., Advent 4. vasárnapja

A héten a téli szünetre való tekintettel az óvodás és iskolás korosztálynak már nem lesznek hittanok. 

Kedden, szerdán és csütörtökön még lesz hajnali szentmise reggel 6 órától, a plébánián, a mise alatt szentgyónási lehetőséggel; akinek lehetősége engedi, bátorítjuk a részvételre!

December 24-én, pénteken 16 órától tartjuk a pásztorjátékot az altemplomban.

December 25-én, szombaton, Karácsony parancsolt főünnepén 0, 10 és 18 órakor lesz szentmise. Mivel idén Karácsony és Újév is szombatra esik, ezért hirdetjük, hogy a szombat esti szentmiséken nem a vasárnapot, hanem a szombatra eső főünnepet ünnepeljük.

December 26-án, Szent Család vasárnapján 10 és 18 órakor mutatunk be szentmisét, a végén a családok megáldásával. A karácsonyi időszakban minden szentmisénk az altemplomban lesz; a miserend olvasható a plakátokon és a honlapon.