2021. december 12., Advent 3. vasárnapja

December 15-én, szerdán indul útjára a Szent Család-kép. Ez a Szállást keres a Szent Család szép régi szokása szerint minden este másik családhoz “vándorol”. Arra emlékezünk, hogy a Megváltó születésekor Betlehemben nem fogadták be Józsefet, Máriát és a kis Jézust, mi viszont befogadhatjuk. Jelentkezni a szentmisék után lehet.

Az elsőáldozó hittanokon elkezdődött a téli szünet, a következő alkalom január 5-én, szerdán lesz.

December 18-án, szombaton, a hajnali szentmise után, reggel fél 7-től takarítjuk az altemplomot. Szeretettel várunk minden segítő kezet! Az esti szentmise után a Kolping Család karácsonyi ünnepsége a plébánián, ahol az őszi itáliai utazásról szóló beszámoló fog elhangzani, mindenkit szeretettel várnak!

December 19-én, a vasárnap esti szentmise után, este 7 órától szeretettel várjuk a kamaszokat közös gitáros éneklésre!

December 24-én, pénteken 16 órától tartjuk a pásztorjátékot az altemplomban.

December 25-én, szombaton, Karácsony parancsolt ünnepén 0, 10 és 18 órakor lesz szentmise. Másnap, december 26-án, Szent Család vasárnapján 10 és 18 órakor mutatunk be szentmisét, a végén a családok megáldásával. A karácsonyi időszakban minden szentmisénk az altemplomban lesz.