2021. október 24., évközi 30. vasárnap

A járvány újabb terjedésével egyelőre nem kötelező zárt térben a maszk viselése, aki azonban az altemplom szűk terében biztonságosabbnak érzi, viseljen nyugodtan maszkot.

Ezen a hétvégén a perselyekben a missziók javára gyűjtünk. Isten fizesse meg!

A héten őszi szünet van az iskolákban, így az óvodás és iskolás korosztálynak szóló hittanok elmaradnak.

Október 27-én, szerdán az esti szentmise után életigekör lesz.

November 1. hétfő, Mindenszentek parancsolt ünnep, így nálunk 10 és 18 órakor lesz szentmise, mindkét alkalommal az altemplomban. Az esti misét a szokott módon követi a halottak esti áhitat. 

Halottak napja körül a templomfelújítás kivitelezőjével való egyeztetés nyomán az urnatemető oratóriumi és karzati része látogatható lesz. A templomszinten, a gyóntatófülke melletti sírok körül jelenleg is állványok állnak, így azok megközelítését csak a munkálatok végeztével tudjuk biztosítani. Az oratórium és a karzat a Knézich utca felőli templomkerti ajtón át lesz látogatható október 31-én vasárnap és november 1-jén, hétfőn, 8−10, valamint 11−16 óra között. Az urnatemető nyitva tartásához kérjük önkéntesek jelentkezését a szentmisék után!