2021. október 10., évközi 28. vasárnap

A járvány újabb terjedésével egyelőre nem kötelező zárt térben a maszk viselése, azonban aki az altemplom szűk terében biztonságosabbnak érzi, viseljen nyugodtan maszkot.

2021. október 16-án, szombaton 19 órakor Prof. Gájer László a PPKE Hittudományi Kar tanszékvezető egyetemi tanára „A keresztény művészet alapvető kritériumai és határai” címmel tart előadást a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hív és vár a Ferencvárosi Kolping Család.

A rászorulók részére folyamatosan gyűjtünk tartós élelmiszert, melyeket irodaidőben, vagy a szentmisék után lehet behozni az irodába. Köszönjük a segítséget!

Október 22. és 24. között lesz a kicsik, november 12. és 14. között a nagykamaszok hittanos hétvégéje.