2021. augusztus 29., évközi 22. vasárnap

A mai napon még lehet jelentkezni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra! (https://www.iec2020.hu/hu/regisztracio) Kérdés, kérés esetén Nyáry Zsuzsát lehet keresni. A Kongresszus szentmiséivel kapcsolatban a legfontosabb információk ezen a linken olvashatóak.

Szeptember 3-án, pénteken a szentmise előtt, 17.15-től szentségimádást tartunk a plébánián.

Szeptember 4-én, szombaton a szentmise előtt, 17.15-től elsőszombati rózsafüzér a plébánián.

Szeptember 5-én, vasárnap 16 órakor lesz a Hősök terén a Kongresszus elsőáldozással egybekötött nyitó szentmiséje, így nálunk elmarad az esti, 18 órai szentmise.

Szeptember 11-én, szombaton 17 órakor a Kossuth téren lesz kongresszusi szentmise, majd gyertyás körmenet a Hősök teréig.

Szeptember 12-én, vasárnap 11.30-tól a Hősök terén lesz a NEK záró szentmiséje Ferenc pápával, nálunk aznap elmarad a délelőtti, 10 órai szentmise.

* * *

Miserendünk:

  • vasárnap: 10.00, altemplom, 18.00 plébánia 
  • keddtől szombatig: 18.00, plébánia

Pénteken a szentmise előtt, 17.15-től szentségimádás. A hónap első szombatján, 17.15-től rózsafüzér. A szentmisék alatt lehetőség van szentgyónásra is. A vasárnapi szentmisék előtt és után a ki- és bepakoláshoz továbbra is várjuk a kedves Testvérek segítségét!