2021. augusztus 15., Nagyboldogasszony

Augusztus 20-án, pénteken, Szent István király ünnepén templomunkban 10 órakor lesz szentmise, az esti 18 órai szentmise elmarad. 17 órától kezdődik az ünnepi szentmise a Szent István-bazilikában, utána pedig a Szent Jobb-körmenet indul.
Heti miserendünk:
  • kedd: 18.00, plébánia
  • szerda: 18.00, plébánia
  • csütörtök: 18.00, plébánia
  • péntek, augusztus 20.: 10.00, plébánia
  • szombat: 18.00, plébánia
  • vasárnap: 10.00, altemplom, 18.00 plébánia

Az altemplomban porral járó munkálatok folynak. A következő hetekben így fontos, hogy a vasárnap délelőtti szentmise előtt a belső teret „felkészítsük” a székek, oltár, ambó pakolásával, illetve a szükséges mértékű takarítással. Ehhez kérünk segítséget: aki szeretne és részt tud ebben venni, vasárnap 9.15-re érkezzen! Hálásan köszönjük!

A rászorulók részére folyamatosan gyűjtünk tartós élelmiszert, melyeket irodaidőben, vagy a szentmisék után lehet behozni az irodába. Köszönjük a segítséget!