2021. július 25., évközi 17. vasárnap

Július 31-től, szombattól kezdődően új miserend lép életbe. Mivel a templom felújítása továbbra is zajlik, ezért továbbra is csak a vasárnap délelőtti szentmisét tartjuk az altemplomban. A többi szentmise a plébánia belső hittantermében lesz.

Felhívjuk a figyelmet az időpontok változására! 

  • kedd: 18.00, plébánia 
  • szerda: 18.00, plébánia 
  • csütörtök: 18.00, plébánia 
  • péntek: 18.00, plébánia 
  • szombat: 18.00, plébánia 
  • vasárnap: 10.00, altemplom, 18.00 plébánia

Az altemplomban porral járó munkálatok folynak. A következő hetekben így fontos, hogy a vasárnap délelőtti szentmise előtt a belső teret „felkészítsük” a székek, oltár, ambó pakolásával, illetve a szükséges mértékű takarítással. Ehhez kérünk segítséget: aki szeretne és részt tud ebben venni, vasárnap 9.15-re érkezzen! Hálásan köszönjük!