2021. április 25., Húsvét 4. vasárnapja

Elkezdődött templombelsőnk felújítása, így a járványügyi megfontolásokkal együtt, a lehetőségeink szerinti miserend:

vasárnap 9.30, altemplom (bejárat a Ferenc körút felől)

A vasárnap délelőtti szentmisét továbbra is online közvetítjük. Ha a felvétel megszakad: YouTube-csatornánk itt érhető el. Aki úgy ítéli meg, hogy neki még túl sok, túl kockázatos a személyes részvétel, az nyugodtan csatlakozzon hozzánk a közvetítésen keresztül, érvényesen vesz részt a szentmisén. Akár így, akár úgy veszünk részt a szentmisén, tudjuk egymást hordozni.

Szerdán, a plébánia hittantermében mind a két szerdai elsőáldozó csoport folytatódik, a korábban megszokott időpontokban, ahogy a bezárkózás előtt volt. A patronásokat a megszokott módon elkísérjük a plébániára. Nagyon várunk mindenkit!

A rászorulók részére folyamatosan gyűjtünk tartós élelmiszert, melyeket irodaidőben, vagy a szentmisék után lehet behozni az irodába. Köszönjük a segítséget!

Vigyázzunk egymásra a szentmiséken és a többi találkozás során is: betegen ne menjünk közösségbe, tartsunk lehetőség szerint biztonságos távolságot; ha többen tartózkodunk zárt térben, viseljünk maszkot!