2021. április 18., Húsvét 3. vasárnapja

Elkezdődött templombelsőnk felújítása, így a járványügyi megfontolásokkal együtt, a lehetőségeink szerinti miserend:

vasárnap 9.30, altemplom (bejárat a Ferenc körút felől)

A vasárnap délelőtti szentmisét továbbra is online közvetítjük. Ha a felvétel megszakad: YouTube-csatornánk itt érhető el. Aki úgy ítéli meg, hogy neki még túl sok, túl kockázatos a személyes részvétel, az nyugodtan csatlakozzon hozzánk a közvetítésen keresztül, érvényesen vesz részt a szentmisén. Akár így, akár úgy veszünk részt a szentmisén, tudjuk egymást hordozni.

 

Irodánk nyitva van, félfogadási időben személyesen és telefonon egyaránt elérhető. 

  • hétfő: 10:00–11:30; 
  • szerda: 15:00–17:00;  
  • péntek: 14:00–16:00;  

Tel.: 06/1-217-0214; E-mail: iroda@szentferencplebania.hu

 

Szerdán, április 21-én, a plébánia hittantermében mind a két szerdai elsőáldozó csoport folytatódik, a korábban megszokott időpontokban, ahogy a bezárkózás előtt volt. A patronásokat a megszokott módon elkísérjük a plébániára. Nagyon várunk mindenkit!