2020. május 17., Húsvét 6. vasárnapja

A most vasárnap, 9.30-kor kezdődő szentmise közvetítésébe erre a linkre kattintva lehet bekapcsolódni.

Örömmel írjuk, hogy a járványügyi korlátozások részleges feloldásával lehetővé válik a nyilvános misézés! Elsőként a hétvégi szentmisék “térnek vissza”: május 23-án, szombaton 17.30-tól, május 24-én, vasárnap 9.30-tól és 17.30-tól lesz szentmise a templomban. A közterekre, boltokra stb. vonatkozó óvintézkedések ránk is érvényesek: a templomba érkezőktől kérjük a száj és az orr eltakarását, valamint az egymás közti védőtávolság betartását.

A templom előkészítésére, az altemplomból való fölpakolásra május 22-én, pénteken, 6 órára hívjuk a férfitestvéreket! Nagyon köszönjük a segítséget!

A vasárnap délelőtti szentmiséket szeretnénk közvetíteni a továbbiakban is: az interneten keresztül való bekapcsolódás továbbra is érvényes szentmisének számít. 

Erdő Péter bíboros atyánkkal együtt kérjük a Szentlélek Úristen elevenítő erejét plébániáink és egész egyházmegyénk számára!