2020. március 22., Nagyböjt 4. vasárnapja

Habár nyilvános liturgiát nem tartunk a templomban, a vasárnap délelőtti szentmisét élőben közvetítjük. A kezdési időpont a szokásos: 9.30. A szentmisét ezen a linken lehet követni. Imádkozzunk együtt!

Az irodai félfogadás is szünetel; temetési ügyekben telefonon és emailben vagyunk elérhetőek.

* * *

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a rájuk bízottakért érzett felelősségtől vezérelve a koronavírus-járvány Magyarországon való megjelenése miatt meghirdetett veszélyhelyzetben visszavonásig elrendelte, hogy nyilvános liturgiát ne tartsunk a templomokban.

A krízisben van hozzánk a legközelebb a mennyei Atya. Imádkozzunk Erdő Péter püspök atyánkkal együtt önmagunkért és minden küzdőért, szenvedőért; kapcsolódjunk be a szentmise misztériumába otthonról a napi olvasmányokon keresztül vagy közvetítések révén; és tegyünk kreatívan azokért, akik a környezetünkben vannak! Az aktuális egyházi intézkedések, hírek itt olvashatók.