2020. február 16., évközi 6. vasárnap

Február 22-én, szombaton, az esti szentmise után a Kolping Család tartja farsangi összejövetelét a plébánián.

Február 23-án, vasárnap a szentmisékben az Egyház központi szándéka szerint a katolikus iskolák javára gyűjtünk.

Február 26-án, Hamvazószerdán kezdődik a Nagyböjt. Mindenkit bíztatunk a szentmisén való részvételre akár nálunk, akár a város valamelyik más templomában. Nálunk aznap 17.30-kor lesz szentmise, az altemplomban. (A reggeli, 6.30-as szentmise elmarad.)

Nagyböjtben a miserend egy helyen változik: a korábbi évek gyakorlata szerint péntekenként 17.30-tól keresztút és áldoztatás lesz a plébánián, első alkalommal február 28-án.

Február 28-án, pénteken este 7 órától Valami véget ér, valami fáj – szakítás és válás feldolgozása címmel tart házigazda-előadónk, Kőrösi Beáta előadást. A részvétel ingyenes, de a helyek korlátozott száma miatt regisztrációhoz kötött (regisztrációs cím: csaladeve2014@gmail.com).