2019. december 22., Advent 4. vasárnapja

Hálásan köszönjük a hajnali szentmiséken és a közös reggeliken való részvételt és minden segítséget! Köszönjük továbbá a plébániai Karitász csoport nevében a sok-sok adományt! Ennek révén rászorulóinkat főzéssel és meleg étellel, valamint karácsonyi csomagokkal tudtuk segíteni.

A karácsonyi templomi pakolás és faállítás december 23-án, hétfőn reggel 7.30-tól lesz, amihez kérjük a kedves Testvérek segítségét! Jelentkezni a facebook eseményen, vagy személyesen Mészáros Péternél lehet. 

Heti miserendünk a következő:
– dec. 23. hétfő: –
– dec. 24. kedd, Szenteste: pásztorjáték 16 órától (a templomban)
– dec. 25. szerda, Karácsony napja: 0.00 (éjféli mise), 9.30, 17.30
– dec. 26. csütörtök, Szent István vértanú ünnepe: 9.30
– dec. 27. péntek: –
– dec. 28. szombat: 17.30
– dec. 29., a Szent Család vasárnapja: 9.30, 17.30
A vasárnap délelőtti szentmise végén lesz a családok megáldása.

A teljes karácsonyi miserend elérhető a honlapon és a hirdetőtáblákon!

Készülünk a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra: az aktuális információk megtalálhatóak honlapunkon, a hirdetőtáblán és a vasárnap délelőtt a templomi információs pultnál.