2019. május 19., Húsvét 5. vasárnapja

Május 24., pénteken 19:00-kor kezdődő évadzáró Párkapcsoló esténken a párkapcsolati összeillés nyomába eredünk, mely örömteli, elégedettséget, összhangot hozó, vagy éppen kényelmetlen, fájdalmas, mélybe húzó is lehet.
Illeszkedésünk egymáshoz: csoda és/vagy fájdalom?
Személyiségünk mely részei választanak ilyenkor öntudatlanul? Létezik-e kulcs? MIt jelent a tudatosság az illeszkedés elfogadásában? Előadó: dr. Kőrösi Beáta pszichopedagógus, mediátor, szupervizor. A részvétel ingyenes, de a helyek korlátozott száma miatt regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat kérjük jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen.

Kérjük a kedves Szülőket, hogy ne feledkezzenek el a plébánia táboraiba való jelentkezésekről. Következő időpont:  május 31. – június 2.: hatodikosok hétvégéje.