2019. április 21., Húsvétvasárnap

Április 23-tól visszaáll az évközi miserend. A hétköznapi és szombati szentmisék a plébánián lesznek, a vasárnapi szentmisék a templomban.

hétfő: 8.30
kedd: 8.30
szerda: 6.30
péntek: 17.30
szombat: 17.30
vasárnap: 9.30, 17.30  a templomban

Április 25-én, csütörtökön életigekör lesz fél 7-es kezdéssel.

Április 26-án, pénteken 7 órai kezdettel folytatódik a Párkapcsoló Esték sorozat.
Hová tűnik a szerelem? – A párkapcsolat életben tartása
Következő párkapcsoló esténken a „párkapcsolati aknamezőkkel” foglalkozunk: melyek azok a területek, témák, helyzetek, melyek növelik az egymás közötti távolságot: célok, pénzügyek, szex, származási családok. Melyek a szakításhoz vezető gyakori csapdák? Milyen döntési, cselekvési lehetőségeink vannak párként abban, hogy merre haladjon a kapcsolat?
Előadó: dr. Kőrösi Beáta, pszichopedagógus, szupervizor, képződő család-és párterapeuta.
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat kérjük jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen!