2018. november 11., évközi 32. vasárnap

Várunk – a házunk: november 17-én, szombaton 8 órától takarítjuk a plébánia (eléggé “elhasználódott”) földszintjét. A belső és a külső hittanterem, valamint a hozzájuk tartozó helyiségek felületeit (pl. ablak, ajtó, csempe, csillárok) mosnánk le. Ennek célja, hogy szép, tiszta térben tudjuk tartani a szentmiséket, összejöveteleinket; gyermekeink hittanóráit. Kicsikre és nagyokra egyaránt számítunk! Várunk! A házunk…

Országos Karitász-gyűjtés és az Erzsébet-kenyerek megáldása lesz november 18-án, vasárnap, a délelőtti szentmisében.

A kicsik hittanos hétvégéje november 16. és 18. között lesz, a megadott internetes felületen vagy Marcinál személyesen szerdáig lehet jelentkezni.

Arra hívunk Benneteket, hogy november 24-én, szombat délután 5 órától a plébánián együtt dicsőítsük az Oltáriszentségben jelenlévő Jézust szerte a világon! Mi is csatlakoztunk a kezdeményezéshez. Az esti szentmise a szentségimádás után, 6 órakor kezdődik. Kérünk Benneteket, hogy jelentkezzetek a Corpus Domini weboldalon, mert így tudják számolni, hogy mennyien csatlakoztak az eseményhez.