2018. október 21., évközi 29. vasárnap

Miserend és az urnatemető nyitva tartása Halottak napja körül
Az urnatemető látogathatóságát a templomfelújítás kivitelezője biztosítja. Mivel a templom jelenleg építési terület, ezért most nyomatékosan kérjük, hogy a balesetveszély elkerülése érdekében gyertyát és virágot csak a kijelölt helyeken: a gyertyatartón illetve a virágtartóknál helyezzenek el! Az urnatemető a templom oldalbejáratán át lesz megközelíthető, a következő időpontokban:
– november 1. csütörtök: 9–12 és 15–20 óra között
– november 3. szombat: 15–17 óra között

A szentmiséket a plébánián tartjuk:
– november 1. csütörtök, Mindenszentek (parancsolt ünnep): 9.30, 17.30
– november 2. péntek, Halottak napja: 17.30
– november 3. szombat: 17.30
– november 4. vasárnap: 9.30 és 17.30

November 4-én, vasárnap a délelőtti szentmise után agapé lesz a külső hittanteremben. A Nevek Napja program keretében a szentmisék előtt és után a szovjetek 1956-os bevonulásának helyi áldozataira emlékező kamarakiállítás lesz megtekinthető, programokkal kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Emlékezzünk együtt!