2018. október 7., templombúcsú

Szeretettel hirdetjük a Miatyánk Hete Fesztivál szombat és vasárnap esti eseményeit! A koncertek egyben különleges alkalmak a felújítás alatt lévő templom látogatására.

október 13. szombat, 19.30: a Gesualdo kamarakórus hangversenye – az igényes kórusmuzsika kedvelői a nemzetközi és hazai porondon egyaránt kiválóan szereplő együttes koncertjét hallgathatják.

október 14. vasárnap, 19.00: Hol jártál, Hosszúalvó… vers és koncert Borbély Mihállyal és Szirtes Edina Mókussal – Tóth Krisztina gyönyörű költeményére megszólaló klasszikus és jazz-improvizáció a Liszt- és Kossuth-díjas Borbély Mihály szaxofoniostól, valamint a műfajok között ingázó fiatal tehetségtől, Szirtes Edina Mókustól. A vers Orbán György tolmácsolásában fog elhangzani.

Hálásan köszönünk a múlt vasárnapi Nagy Agapé lebonyolításával kapcsolatban minden segítséget: főzést, pakolást, őrzést, szervezést, imádságot, közös étkezést… Isten fizesse meg!