2018. június 10., évközi 10. vasárnap

Köszönjük szépen a hétvégén – szombaton és vasárnap – a templom kitakarításában, valamint a vasárnapi agapé előkészítésében és elpakolásában segédkezők munkáját! Köszönjük a sok süteményt és egyéb hozzájárulást az agapéhoz!

Június 17-én, vasárnap lesz az idei tanév hálaadó szentmiséje, Te Deuma. 

Június 18-tól indul a nyári miserendünk: az iskolakezdésig vasárnap 9.30-kor a temlomban és szombaton 17.30-kor a plébánián lesz szentmise. (Tehát hétköznap, illetve vasárnap este nem mondunk szentmisét.) Nyáron emellett szünetelnek a gyerekek hittanórái, a felnőtteknek megbeszélés szerint.

Az iroda nyitvatartása nyári időben annyiban változik az évközi nyitva tartáshoz képest, hogy péntekenként nem lesz félfogadás. Az iroda hétfőn 10.00-11.30-ig és szerdán 15.00-17.00 között tart nyitva.

Mindenkinek jó pihenést, szép nyári napokat kívánunk!