2017. december 10., Advent 2. vasárnapja

December 13-án, szerdán 5 órakor kezdődik az adventi hétköznapi lelkigyakorlat következő találkozója.

December 15-én, pénteken indul útjára a szállást kereső Szent Család, jelentkezni a szentmisék után, a sekrestyében ill. a plébánián lehet! A szép magyar hagyomány szerint napról napra körbejár a Szentcsalád-kép a „család-bokorban”, akik egy rövid imádsággal befogadják azt. Tegyük átélhetővé kicsiknek, nagyoknak a Karácsony-várást!

December 16-án, szombaton 7.30-tól (a közös reggeli után) takarítjuk a templomot. Minden dolgos kézre szükségünk lesz; kérjük, jöjjetek!

December 16-án, szombaton este fél 6-kor gyertyagyújtás, utána a Kolping Család Karácsony-váró összejövetele lesz.

Előre hirdetjük, hogy december 22-én, pénteken 17 órától lesz a templomi fenyőfaállítás; hívjuk és kérjük a férfitestvéreket erre a jeles alkalomra!