2017. június 11., Szentháromság vasárnapja

Június 14-én, szerdán negyed 6-tól a kicsik táborának szülői megbeszélése lesz, melyre azokat a szülőket várjuk, akik csemetéi először táboroznak velünk, illetve akiknek valami kérdésük van.

Vasárnap, június 18-án, a délelőtti szentmise végén lesz az úrnapi körmenet. Kérünk Benneteket, hogy akinek módjában áll virágszirmokat gyűjteni a körmenethez,  az gondoljon a színes virágszőnyegre, melyet az Oltáriszentség előtt terítünk a földre. Az összegyűjtött szirmokat legkésőbb a vasárnapi ünnepi szentmise előtt kérjük a sekrestyében leadni. (A virágok szirmait újságpapírra terítve szárítgathatjuk a szekrény tetején.)

Június 18. után indul a nyári miserendünk: templomunkban az iskolakezdésig vasárnap 9.30-kor és szombaton 17.30-kor lesz szentmise. (Tehát hétköznap, illetve vasárnap este nem mondunk szentmisét. Nyáron emellett szünetelnek a gyerekek hittanórái, a felnőtteknek megbeszélés szerint.)

Az iroda nyitvatartása nyári időben a következő: hétfőn 10.00-11.30-ig és szerdán 15.00-17.00 között tart nyitva.

Június 23-án, pénteken, Jézus Szentséges Szívének ünnepén este fél 6-kor lesz szentmise.

Mindenkinek jó pihenést, szép nyári napokat kívánunk!