2017. június 4., Pünkösdvasárnap

Június 10-én, szombaton 10.30-kor kezdődik az esztergomi bazilikában Tóth Imre diakónussá szentelése ünnepi szentmise keretében. Aki szívesen vesz részt az eseményen, ajánljuk, hogy 10 óráig érkezzen meg a helyszínre, mert a lefoglalt helyeket azután feltöltik. A szentelés után állófogadásra invitálják a résztvevőket a Szent Adalbert Központba. Amennyiben valaki hozzá tud járulni a fogadáshoz némi süteménnyel, a felajánlott ételeket pénteken délután lehet az irodában leadni 14 és 18 óra között.

Június 8-11. között lesznek a Budapesti Városmissziós Napok, melynek programja itt érhető el. Templomunkban vasárnap, június 11-én lesz program. Az esti fél 6-os szentmise zenei szolgálatát az Imperfectum Együttes adja és utána koncertet tartanak. Szeretettel várunk mindenkit, a belépés díjtalan.

Június 11-én, vasárnap lesz az idei tanév hálaadó szentmiséje, Te Deuma. A szentmise után kereszteljük Mészáros Julcsit, Eszternek és Lacinak a kislányát.


Előre hirdetjük, hogy június 18. után átállunk a nyári miserendre.

A nyári táboridőpontjaink:
– július 3–8. (hétfő–szombat), Szokolya: kicsik hittantábora
– augusztus 8–15. (kedd–kedd), Jósvafő: kamasztábor