2017. április 16., Húsvétvasárnap, Urunk feltámadása

Április 18-tól, keddtől visszaáll az évközi miserend.

Április 20-án, csütörtökön életigekör lesz fél 7-es kezdéssel.

Április 23-án, vasárnap a délelőtti szentmise keretében lesz Boróka és Piroska keresztelője. A szertartás után szeretettel várunk mindenkit a plébániára egy kis ünneplésre, agapéra.

Április 28-án, pénteken 7 órakor kezdődik a Párkapcsoló este következő alkalma.
Amikor Te vagy a kapaszkodó – avagy hogyan segítsünk krízisben?
Életünk során bármikor szüksége lehet ránk valakinek – könnyen lehet azonban, hogy nem tanítottak meg minket arra, hogyan legyünk egymás segítségére.  Előadó: Bóta Tímea, pszichológus. A belépés ingyenes, de a helyek korlátozott száma miatt regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat kérjük jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen.