2017. január 15., évközi 2. vasárnap

Január 19-én, csütörtökön életigekör lesz fél 7-es kezdéssel.

Új időpontban a BABA-MAMA KLUB! Január 20-án, pénteken 10 órától kb. 11.30-ig lesz a baba-mama klub. Szeretettel várjuk már a várandós kismamákat is! Hívjunk bátran ismerősöket – nem feltétel a vallásosság. Hirdessük az evangéliumot!

A Ferencvárosi Kolping Család Egyesület január 21-én, szombaton 15 órakor a plébánián tartja rendkívüli közgyűlését, melyre szeretettel várják az Egyesület tagjait.


Előre hirdetjük, hogy január 27-én, este 7 órakor kezdődik a következő Párkapcsoló este. Meghívott vendégünk, Kisszabó Andrea tart előadást és „ismerkedő estet” a szomatodráma módszeréről. Andi vezetésével elindulunk belső világunkban, s megkérdezzük, mit üzen a Testünk? A módszert dr. Buda Lászlónak köszönhetjük.

A részvétel ingyenes, de a helyek korlátozott száma miatt regisztrációhoz kötött. Jelentkezési szándékodat kérlek jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen.