2016. december 11., Advent 3. vasárnapja

Köszönjük a szombati templomtakarításban részt vettek állhatatos segítségét: Isten fizesse meg!

A hajnali misék és a közös reggelik ezen a héten is folytatódnak. Csütörtökön, december 15-én kezdődik Karácsony kilencede és útjára indul a Szent Család-kép, a szálláskeresés népi hagyománya szerint — keressük a befogadó családokat!

December 16-án, pénteken este 7 órakor kezdődik ez évi utolsó párkapcsoló esténk, mely a női szerepek világába vezet. Az előadás címe: A nő útja – Nőiesség, női szerepek, sebek, választások. Ahogy előző hónapban a férfiszerepekről gondolkodtunk, most a női szerepekről, a női identitás kialakulásáról lesz szó. Előadó: Dr. Kőrösi Beáta, pszichopedagógus, szupervizor. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Jelentkezni a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen lehet.

December 17-én, szombaton 17.30-tól közös gyertyagyújtás lesz a templomban a Semmelweis Kórus közreműködésével, utána a plébánián a Kolping család tartja karácsonyi összejövetelét.