2016. október 30., évközi 31. vasárnap

Ezen a héten országos felhívásra a missziók számára gyűjtünk a templomi nagyperselyben.

November 4-én, pénteken hajnali 5 órától este 10 óráig egész napos virrasztásra várjuk az 1956-os forradalom és szabadságharc és a diktatúrák áldozataira emlékezőket. MINDENKI HOZHAT, KÜLDHET NEVEKET, melyek viselőit valamilyen hátrány elszenvedőjeként számon tart a személyes-családi emlékezet: kivégzettek, börtönre ítéltek, internáltak, munkahelyükről elbocsátottak, disszidensek stb. A neveket a szentferenc.regisztracio@gmail.com email-címre várjuk. A NEVEK NAPJA részletes programja a itt található meg.

November 4-én, pénteken felnőtt hittanóra lesz 18.30-as kezdéssel.

November 6-án, vasárnap a szentmise után a szokásos hó eleji agapé és hozod-viszed vásár lesz a plébánián. Örömmel fogadunk sütiket, finomságokat és harapnivalókat.
A rászorulók részére folyamatosan gyűjtünk tartós élelmiszert, melyeket a hozod-viszed vásárra várunk.