2017. december 31., Szent Család vasárnapja

Január 5-én, pénteken előesti szentmise lesz 17.30-kor.

Január 6-án, szombaton, mely Vízkereszt főünnepe, délelőtt 9.30-kor és este 17.30-kor kezdődnek a szentmisék. Az esti szentmise nem előesti vasárnapi szentmise!

Január 6-án, szombaton, az esti szentmise után lesz a plébánián a Szent János apostol ünnepéhez kötődő bormegáldás és férfiest. Szeretettel várjuk férfi testvéreinket!

A téli szünet után a jövő héttől (január 8-tól) kezdődnek a hittanórák a plébánián.