2017. december 3., Advent 1. vasárnapja

Az adventi hétköznapokon (december 4-től december 23-ig), hétfőtől szombatig reggel 6 órakor lesz szentmise a templomban. A hajnali misék utáni közös reggelikre várjuk a hozatali és a szolgálati felajánlásokat! A szokásos táblázatba (kenyér, rávalók, takarítás stb.) a reggeli alkalmával lehet feliratkozni. „Az Úr megadja kegyelmét, és földünk megtermi gyümölcsét.”

December 6-án, szerdán 5 órakor kezdődik az adventi hétköznapi lelkigyakorlat következő találkozója. A második hét anyagát az alábbi linken lehet letölteni. Bővebb információ itt található.

December 7-én, csütörtökön életigekör lesz fél 7-es kezdéssel.

December 9-én, szombaton fél 6-kor a plébánia gitáros ifjúsági zenekarával közösen gyújtjuk meg a második gyertyát a templomban.

Előre hirdetjük, hogy december 16-án, szombaton délelőtt takarítjuk a templomot.

Szintén előre hirdetjük, hogy december 22-én, pénteken 17 órától lesz a templomi fenyőfaállítás. A férfitestvéreket hívjuk és kérjük erre a jeles alkalomra!