2017. január 29., évközi 4. vasárnap

Február 3-án, pénteken 10 órától kb. 11.30-ig baba-mama klub lesz. Szeretettel várjuk már a várandós kismamákat is! Hívjunk bátran ismerősöket – nem feltétel a vallásosság.

Február 3-án, pénteken a felnőtt hittanóra a szokásos időben, fél 7-kor kezdődik.

Előre hirdetjük, hogy február 11-én, szombaton 18.45-ös kezdéssel ellátogat hozzánk a Dinyés családi zenekar. Műsoron: Barokk művek korabeli hangszereken. Az együttes vezetője: Dinyés Soma, helyszín: a plébánia belső (jól fűtött!) hittanterme. Mindenkit szeretettel várunk!